Smaki Bliskiego Wschodu


Czasem przychodzi taka chwila, że chce się spróbować czegoś nowego, szalonego i to ten moment ciekawości przeważa nad zdrowym, finansowym rozsądkiem. Na szczęście jeśli chodzi o aspekty kulinarne nie można się zbyt długo zastanawiać i należy chwytać smaki. Bo to jest inwestycja w siebie i mimo, że płatna, to tak na prawdę niewymierna!

I tak wiedziona ciekawością odwiedziłam studio kulinarne Let's cook w Gorzowie Wielkopolskim. Zgodnie z hasłem wspierania lokalnych przedsiębiorców. I powiem szczerze - nie zawiodłam się. Może i przybytek nie jest szyty miarą wielkich aglomeracji miejskich, ale to jest tylko i wyłącznie jego zaleta. Albowiem o wiele przyjemniej pichci się w małym, kameralnym gronie, gdzie nie jest się tylko trybikiem i odczuwa się przynależność do grupy.

Sama tematyka warsztatów, jak i przepisy na nich zrealizowane były niezwykłą przygodą. Było orientalnie, ciekawie i niezwykle smacznie! Szczegółów zbyt wielu ujawniać nie będę, by nie odbierać Wam przyjemności odkrywania - każdy kto będzie w okolicy, niechaj weźmie udział w takim spotkaniu. Na pewno kilka przepisów na stałe wpisuję w swój przepiśnik i będę się nimi dzielić z Wami. Jeden już nawet znajdziecie na blogu.


Prowadzącą te spotkanie była Samar Khanafer, którą to entuzjaści garów na pewno kojarzą ze zmagań kulinarnych na szklanym ekranie. Od siebie mogę jedynie dodać - niezwykle pozytywna osoba z pasją, którą dzieli się z innymi w sposób niewymuszony. Gratuluję i życzę smacznego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny. Znajdziesz mnie także na portalach społecznościowych takich jak: Facebook czy Instagram. Bądźmy w kontakcie! Z kulinarnym pozdrowieniem - Ostoja Lasu.