O mnie

Tworzone na tym blogu zdjęcia oraz teksty są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie wpisów bez zgody jest naruszeniem art. 17 oraz art. 23 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Cytowanie jakichkolwiek fragmentów bloga może odbywać się wyłącznie za moją zgodą.

Wskazanie autora lub podlinkowanie nie zwalnia kopiującego opis przepisu w całości od odpowiedzialności, co wynika z art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.


Po co to wszystko?
Zastanawiam się prawie codziennie. Zaczęło się od prośby o jakiś przepis. Jeden raz, drugi, trzeci czy któryś z rzędu na to samo ciasto. I można powiedzieć "jakoś poszło". Dodałam dosłownie kilka przepisów na moje "popisówki" i tak sobie wisiały w internetach, aż po pewnym czasie o sobie przypomniały. Skoro trochę wolnego czasu było, a strony w przepiśniku już brakło, to czemu by nie stworzyć wersji elektronicznej. Przecież, to i łatwiej coś znaleźć i szybciej. A i zdjęcie pomoże w decyzji. I tak to się człowiek wkręcił w to kulinarne blogowanie i wciąż mu mało i chce więcej. Zatem zapraszam Was do mojej książki kulinarnej, a zarazem do smakowitej podróży. Kim jest Honorietta?
Jest postacią fikcyjną, która została stworzona na potrzeby gry RPG lata świetlne temu. Tam jako jedyna sprawowała pieczę nad garkuchnią w karczmie. A prywatnie Honorietta toczy boje naukowe i z uporem maniaka dąży do realizacji marzenia, jakim jest póki co, ukończenie studiów.

W jakichkolwiek sprawach możesz napisać do Honorietty: ostojalasu@tlen.pl

lub 

zawitać na fanpage'a FB

https://www.facebook.com/OstojaLasu


Zapraszam także do opowieści zdjęciowej w Instagramie:

http://www.intagme.com/ostojalasu.pl1 komentarz:

  1. jesteś super. Twoje przepisy powodują u mnie kazdorazowo ślinotok. Dzięki!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Znajdziesz mnie także na portalach społecznościowych takich jak: Facebook czy Instagram. Bądźmy w kontakcie! Z kulinarnym pozdrowieniem - Ostoja Lasu.